تحلیف شورای پنجم

تحلیف شورای پنجم

آیین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان صبح روز چهارشنبه 1396/6/1 در فرمانداری کاشان با حضور ۹ عضو شورا برگزار شد و اعضای هیات رییسه با رای گیری انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل ازمرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری کاشان، در آغاز پنجمین دوره شورای اسلامی  شهر کاشان و پس از تحلیف در فرمانداری، اعضای هیات رییسه با رای گیری بین ۹ عضو شورا انتخاب شدند.

در این رای گیری علی رسول زاده به عنوان رییس پنجمین دوره شورا، حسینعلی وکیل به سمت نایب رییس، مجید شمس خزانه دار، معرفی شدند.

در ادامه رای گیری دوره پنجم شورای اسلامی شهر کاشان مصطفی کردمیل و علیرضا پورعسگری نیز سمت منشی اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است اعضای شورا پس از انتخاب هیات رییسه، برای تعیین شهردار کاشان راهی ساختمان شورا شدند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان